Poszukamy nieruchomości Zgłoś nieruchomość

EKS-GS-111 Ożarów Mazowiecki - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna o pow. 12 604 m2 blisko centrum Ożarowa Mazowieckiego, powiat Warszawski Zachodni.  
 
Zgodnie z MPZP działka posiada oznaczenie 9 U / MN dla Miasta Ożarowa z częścią wsi Ołtarzew: przeznaczenie podstawowe - usługi  w zakresie: rzemiosła, transportu, logistyki, gospodarki magazynowej, obsługi technicznej i naprawy pojazdów mechanicznych, sprzedaż paliw do pojazdów i olejów opałowych,  handlu detalicznego, ekspozycyjnego, hurtowego, budownictwa, hoteli i restauracji, obsługi nieruchomości, wynajmu, poczty, telekomunikacji, działalności weterynaryjnej, usług pralniczych, administracji, pośrednictwa finansowego. Przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolno stojącej lub wbudowanej. Powierzchnia zabudowy do 80%, powierzchnia biologicznie czynna 20%; wysokość budynków usługowych – do 3 kondygnacji do 15 m.
 
Nieruchomość zlokalizowana  w odległości  ok. 350 m od Trasy Warszawa Poznań , wjazd na działkę z gminnej drogi asfaltowej. Do wjazdu na autostradę S-8 węzeł Mory - 8 km, węzeł Pruszków - 5 km.
Działka zabudowana niewielkim domem i zabudowaniami gospodarczymi, częściowo ogrodzona.
 
Media :  woda miejska i prąd w budynku, gaz i kanalizacja w ulicy ( możliwość podłączenia ).

--- OSOBA FIZYCZNA NIE PŁACI PROWIZJI; PROWIZJA DLA FIRM W WYSOKOŚCI 1% NETTO+ 23% VAT.

--- OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE --- --- ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA --- --- Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. ---

Zapraszamy na naszą stronę:    www.topnieruchomosci.eu

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta


Szczegóły oferty

Symbol oferty EKS-GS-111
Lokalizacja Ożarów Mazowiecki
Pow. całkowita [m2] 12 604,00 m²
Wymiary działki 78,0x161,50 m
Cena 3 230 000 PLN
Cena/m2 256.27 PLN

Nieruchomość

Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Gaz w granicy
Woda miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie blisko centrum
Prąd w budynku
Kanalizacja w ulicy