Poszukamy nieruchomości Zgłoś nieruchomość

EKS-GS-8 Ożarów Mazowiecki (gw), Duchnice - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Przedmiotem oferty jest świetnie zlokalizowana, narożna działka inwestycyjna  w Duchnicach w gminie Ożarów Mazowiecki  o wymiarach 85 x 130.
 
Zgodnie z MPZP działka posiada oznaczenie 4 U / MN :  zabudowa usługowa siedziby firm prowadzących działalność gospodarczą w zakresie; produkcji i przetwórstwa rzemieślniczego, budownictwa, handlu detalicznego i ekspozycyjnego, handlu hurtowego, hoteli i restauracji, transportu, gospodarki magazynowej, administracji, pośrednictwa finansowego, obsługi technicznej i naprawy pojazdów mechanicznych, sprzedaży paliw do pojazdów i olejów opałowych oraz szeroko rozumianych usług dla innych podmiotów gospodarczych i ludności a także zakłady i bazy, w których ta działalność jest prowadzona; powierzchnia zabudowy do 60%, powierzchnia biologicznie czynna -20%; powierzchnia utwardzona – 20%, wysokość budynków usługowych – do 3 kondygnacji do 15 m.
 
Nieruchomość zlokalizowana jest  przy drodze powiatowej ( ul. Ceramiczna ) w odległości  ok. 1 km od wjazdu na autostradę S-8 ( węzeł Pruszków). Drugi bok działki przylega do drogi gminnej.
 
Media :  woda, prąd, gaz, na tą chwilę brak kanalizacji ( w planach ).
 
Istnieje  możliwość zakupu sąsiedniej działki. W sąsiedztwie siedziby firm oraz stacja benzynowa.
Zapraszam do oglądania!!
 
--- OSOBA FIZYCZNA NIE PŁACI PROWIZJI; PROWIZJA DLA FIRM W WYSOKOŚCI 1% NETTO+ 23% VAT.

--- OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE --- --- ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA --- --- Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. ---

Zapraszamy na naszą stronę:    www.topnieruchomosci.eu
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta


Szczegóły oferty

Symbol oferty EKS-GS-8
Lokalizacja Ożarów Mazowiecki (gw), Duchnice
Przeznaczenie działki inwestycyjna
Pow. całkowita [m2] 11 000,00 m²
Wymiary działki 85x130 m
Cena 3 400 000 PLN
Cena/m2 309.09 PLN

Nieruchomość

Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Położenie poza miastem
Prąd w ulicy