Poszukamy nieruchomości Zgłoś nieruchomość

EKS-GS-134 Ożarów Mazowiecki (gw), Ołtarzew - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Świetnie zlokalizowana narożna działka inwestycyjno - budowlana o pow. 21 800 m2 w Ołtarzewie w gminie Ożarów Mazowiecki, powiat Warszawski Zachodni.  Wymiary - front: 120 m/ dł. 194/176 m.
 
Zgodnie z MPZP działka posiada oznaczenie 1 U / MN: przeznaczenie podstawowe - usługi  w zakresie: rzemiosła,transportu, handlu detalicznego i hurtowego,budownictwa, logistyki, gospodarki magazynowej, obsługi technicznej i naprawy pojazdów mechanicznych, sprzedaż paliw do pojazdów i olejów opałowych,     budownictwa, hoteli i restauracji, obsługi nieruchomości, wynajmu, poczty, telekomunikacji,  administracji, pośrednictwa finansowego. Przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolno stojącej lub wbudowanej. Powierzchnia zabudowy do 70%, powierzchnia biologicznie czynna 30%; wysokość budynków usługowych – do 3 kondygnacji do 15 m.
 
Nieruchomość zlokalizowana  bezpośrednio przy trasie Warszawa- Poznań. Działka posiada dwa wjazdy z trasy oraz bokiem przylega do gminnej drogi asfaltowej. Do wjazdu na autostradę S-8 węzeł Mory - 8 km, węzeł Pruszków - 5 km. Do granic Warszawy - 8 km.
Działka zabudowana domem ( do rozbiórki lub remontu i niewielkim zabudowaniami gospodarczymi ). Nieruchomość składa się z dwóch działek ( 6500 m2 + 15 300 m2 )- możliwość oddzielnej sprzedaży. Istnieje również możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 10 000m2.
 
Media :  woda miejska, prąd, gaz na działce, szambo ( kanalizacja w planach ).
Komunikacja - przy działce przystanek autobusowy ZTM linii 713.
Na terenie gminy istnieje min. zabudowa centrów logistycznych i magazynowych największych firm polskich i europejskich oraz rolno-spożywczy runek hurtowy Bronisze.
Zapraszam do oglądania!!

--- OSOBA FIZYCZNA NIE PŁACI PROWIZJI; PROWIZJA DLA FIRM W WYSOKOŚCI 1% NETTO+ 23% VAT.

--- OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE --- --- ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA --- --- Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. ---

Zapraszamy na naszą stronę:    www.topnieruchomosci.eu
 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta


Szczegóły oferty

Symbol oferty EKS-GS-134
Lokalizacja Ożarów Mazowiecki (gw), Ołtarzew
Przeznaczenie działki przemysłowa, usługowa
Pow. całkowita [m2] 21 800,00 m²
Wymiary działki 120x194/176 m
Cena 6 976 000 PLN
Cena/m2 320.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Gaz tak - miejski
Woda miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie blisko centrum
Prąd na działce
Kanalizacja szambo