Poszukamy nieruchomości Zgłoś nieruchomość

O nas

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować."
- Johann Wolfgang von Goethe

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze transakcji związanych z przygotowaniem i obrotem nieruchomościami do sprzedaży/najmu. Naszym atutem jest doświadczony zespół specjalistów , wiedza oraz znajomość rynku nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy poważnie i doradzamy w sprawach związanych z nabyciem lub sprzedażą nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, aby procesy związane z obrotem odbywały się dla Państwa w warunkach komfortowych. Bogaty wachlarz usług jakie proponujemy wyróżnia nas na Rynku. Są to między innymi:

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
  • Profesjonalne przeprowadzenie procesu nabywania nieruchomości ( kompletowanie dokumentacji, doradztwo, projekt aktu notarialnego)
  • Regulowanie stanu prawnego nieruchomości
  • Podziały Nieruchomości, nadzory budowlane, projekty architektoniczne, kompletowanie dokumentacji do: warunków zabudowy, pozwoleń na budowę, projektów zamiennych, odbiorów budynków, wydzielenia lokali, itp.
  • pozyskiwanie finansowania oraz tworzenie biznes planów
  • realizujemy indywidualne zamówienia Klientów w sferze poszukiwań Nieruchomości.

Pomimo trudnej w ostatnich latach, sytuacji na Rynku Nieruchomości zaufało nam wielu Klientów. Nasz zespół nieustannie doskonali się i zdobywa nową wiedzę w dziedzinie nieruchomości i prawa związanego z obrotem. Działamy w oparciu o standardy zawodowe pośredników oraz licencję zawodową nr 20 505. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy Państwa do współpracy - zespół Top Nieruchomości.